Kas ir Dr. Joseph Choukroun I-PRF MATRIKS TM arstēšana?

Dr. J. Choukroun(Francija, Nica) un Viņa komanda radīja, medikamentu i-PRF MATRIKS TM (injicējamu ar augšanas faktoriem bagātinātu fibrīnu). Šis atklājums tika prezentēts 2014. gadā, starptautiskā "asins augšanas faktoru” simpozijā Parīzē.
l-PRF MAT RIKS TM ir jauna ādu reéenerējoša sistēma. Atškiribā no mūsdienās izmantotās PRP (ar trombocTtiem bagātināta plazma), lPRF satāvā esošās šūnas: trombocīti, leikociti, limfocīti, monocīti un neitrofīli, koncentrējas uz fibrīna matricas. Želejveida konsistence pēc injekcijas. Šis process nodrošina ilgtermiņa audu atjaunošanos bez blakusparādībām. l-PRF procedūra domāta ādas biostimuliacijai atjaunošanai(reģenerācijai), lai veicinātu, uzlabotu brūču dzišanu, ādas atjaunošanos un pretnovecošanās profilaksi.
Jaunākie pēfijumi liecina, ka šāda fibrīna matrica vienmērigi, kaskādes veidā izdala asins šūnu augšanas faktora koncentrātu divu nedēļu laikā, stimulējot kolagēna sintēzi un apasiņošanu. Jā, Jūsu āda kļūst elastiga,atgūst krasu un iegūst jauneklīgu izskatu uz ilgu laiku

Vietas,kur var veikt I-PRF injekcijas:

1) Piere - injicējot ādā pa 0,05ml. Kopējais tilpums pierē - 3 ml.
2) Augšējais plakstiņš - subkutāni 0,2 ml x 3. kopējais tilpums - 0,6 ml.
3) Apakšējais plakstinaš - zemādas injekcijas 0,2 ml 1 cm intervālu. Vienmērīgi iemasēt. Kopējais tilpums - 1-2 ml.
4) Vaigi zemādas injekcijas un injekcijas ādā. Pavedienu lineārā tehnoloģija, izmantojot 0,2 ml injekciju. Kopējais tilpums vaigā- 3-5 ml.
5) Deguna-lūpu bedrītes zemādas injekcija un injekcijas ādā. Pavedienu lineārā tehnoloģija, izmantojot 0,2 ml injekciju. Kopējais tilpums uz vienu pusi - 2-3 ml.
6) Lūpas- lūpu injekcijas. Pavedienu lineārā tehnoloģija, izmantojot 0,2 ml injekciju. Kopējais tilpums 0,4 ml uz kvadrantu.
7) Zods. Pavedienu lineārā tehnoloģija, izmantojot 0,2 ml injekciju. Kopējais tilpums vienā virzienā no 2-3 ml.

Metode:

Pirms terapijas uzsākšanas, ārsts paņem 10-20 ml asins paraugu, sterilos 9 ml stikla vakutaineros, kas ir i-PRF komplektā. Šī ir standarta procedūra, kas nerada papildu diskomfortu. Pēc asins savākšanas ārsts centrifugē vakutainerus. Centrifugējot asinis tiek sadalitas vairākās daļās, tādejādi radot i-PRF. Tad l-PRF tiek ievadits tauku un / vai grumbu skartajās zonās,kur traucēta asinsapgāde. I-PRF MATRIKS TM autologo šūnu injekcijas - tā ir progresīva, efektīva un droša metode ar ādu atjaunojošu un audu reéenerējošu efektu

l-PRF Matriks TM priekšrocības:

 1. Droši - izgatavots no pacienta asinīm.
 2. Tā ir ļoti droša procedūru, izslēgts alerģijas vai infekcijas risks, jo tiek izmantotas savas asins šūnas - trombocīti.
 3. Minimāls diskomforts procedūras laikā, jo ārstniecības procesā tiek izmantotas nano adatas, kas praktiski neizraisa sāpes.
 4. Optimāla trombocTtu atjaunošanās: 87% 10%
 5. Izmaioas izdaloties trombocTtu augšanas faktoriem tiek veicināta kolagēna ražošana.
 6. Netiek izmantots dzivnieku izcelsmes fibrTns un ķīmiskas vielas.
 7. Stimulē dzīšanu, vaskularizāciju un audu reģenerāciju. Tādēļ šo metodi izmanto ārstējot locītavas, ortopēdijā,mezoterapijas procedūrās,lai veicinātu matu augšanu
 8. 5 veidu asins šūnu koncentrāts fibrīna matricā un vesela virkne dažādu augšanas faktoru nodrošina konsekventu un prognozējamu ietekmi uz rezultatu.
 9. Var droši izmantot apgabalā zem acīm.

Lai ietu kopsoli ar pasaules tendencēm, esam sikuši izmantot jaunākās metodes. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, speciālistam ir jānoņem asinis no vēnas, kas ir galvenais skaistuma terapijas instruments.
Vienalga vai injicēsiet l-PRF ar roku vai izmantojot Mezoterapija pistoli, iesmidzināšanas iekārtas izvēle ir ļti svariga, jo tā nosaka iegūto rezultātu kvalitāti. Rezultāti ārstējot pataloģijas var atšķirties atkaribā no reģiona, injekcijas, ādas struktūras. Pēc l-PRF procedūras pirmās izmaiņas novērojamas pāris nedēļu laikā un maksimālais efekts tiek sasniegts aptuveni pēc 2 mēnešiem.
Ņemot vērā injekcijas vietu izdalam trīs metodes

Virsma: 1-2 mm, ar konisku pacēlumu uz augšu

Vidēji: 2-4 mm,        30 0 līdz 60 0

No punkta uz punktu: dziļās injekcijas no 4-12 mm

Papule

 

Tā ir superficiāla intradermāla tehnika„ kas sastāv no produkta injicēšanas robežā starp epidermu un dermu, atdalot epidermu no bazālās plāksnites. Adatas gals tiek ievietots ādas superficiālajā slāni 1-2mm dziļumā ar atdatas nošķelto galu vērstu uz augšu. Injekcijas laikā parādās bila, skaidri fiksētā pāpula. Tās neesamiba ir sliktas tehnikas pazīme. Pāpula izbāl dažu minūšu laikā un pilnibā izzūd 30 minūšu laikā. Tehnika ir ipaši piemērota grumbu izlidzināšanai un imunostimulācijai.

Nappage - vidējā Iīmeņa

Šo tehniku ir izstrādājis Dalloz Bourguignon un tā ir visbiežāk lietotā tehnika.

Tā ir superficiāla intradermāla tehnika, kura sastāv no vairākām injekcijām, atstājot starp tam 2 - 4 mm atstarpes, visu laiku uzturot konstantu un regulāru spiedienu uz virzuli. Adata tek ievadīta 300 lidz 600 lenki, dzilumā starp 2 un 4 mm. Produkts/medikaments nogulsnējas uz virsmas, tiek atstāts kontaktā ar epidermu no 3-5 minūtēm, lai nodrošinātu tā penetrāciju. Šai tehnikai ir variācijas ar epidermālu nappage, kas sastāv no produkta pielietošanas epidermā 1mm dziļumā. Tā priekšrociba ir minimāla asinošana

Punktu pa punktam

 

Ši ir dziļā intradermālā vai hipodermālā injekcijas tehnika, kas sastāv no atsevšķām 4; 12 - 15 mm dziļām injekcijām, atkaribā no rajona un ārstēšanas indikācijām.

Punktu pa punktam tehnika parasti tiek nozimēta reimatoloģijā, sporta pataloģiju gadījumos un estētiskajā medicinā celulīta ārstēšanā. Pēdējā gadījumā tā ir ipaši piemērota dziļiem mezgliem Vai fibrosklerotiskam celulītam.

I-PRF - ar trombocītiem bagātināta plazma. Tā ir unikāla un tai nav lidzvērtīgas metodes.

l-PRF terapija tiek pielietota šādu problēmu risinašanai:

 • Sejas ādas un dekoltē zonas, roku ādas atjaunošanai - novērš grumbas, mazina ādas raupjumu.
 • Pret novecošanās profilakse.
 • Arstē rētas pēc aknes, pēc traumām.
 • Izmanto, lai ārstētu matu izkrišanu. Kā arī vājas struktūras, vitalitāti zaudējušus matus.
 • Sausa, atopiska āda.
 • Pelēkā krasa, ”smēkēšanas” ādai.
 • Taukainai, porainai ādai.
 • Celulīta, striju arstēšanai.

Uzmanību!

Si metode atbilst Eiropas Parlamenta un Padomes regulai attiecibá uz medicinas iericëm, ar ko groza Direktivu 2000/83 / EK, Regulu (EK) Reguła (EK) Nr.178 / 2002 un Nr 1223/2009