Novecošanās process ir ādas šūnu atjaunošanās ātruma samazināšanās, tāpēc gandrīz katra sieviete sapņo par reģenerācijas paātrināšanu, izmantojot dažādas metodes. Izvēloties ar organismu bioloģiski saderīgus preparātus, kosmetologi arvien vairāk atzīst PRF metodi. Procedūra ir 100% dabīga, jo tiek izmantots tikai jūsu asins šūnu koncentrāts, bez ķīmiskām piedevām.

Piesakies konsultācijai un vienojies par piemērotāko laiku, zvanot +371 25669666 vai rakstot uz info@prfklinika.lv

I-PRF INDIKĀCIJAS ESTĒTISKAJĀ MEDICĪNĀ:

  • Procedūra nodrošina ādas biostimulāciju (mitruma līmeņa atjaunošanu, elastības un krāsas uzlabošanu, grumbiņu mazināšanu un izlīdzināšanu), aknes izraisītu ādas bojājumu mazināšanu aktīvajā stadijā, rētaudu piepildīšanu, izlīdzināšanu.

  • I-PRF metodi kombinējot ar dažādām rejuvenācijas procedūrām (vidēji dziļi pīlingi, lāzerķirurģija, frakcionētā radiofrekvence u.c.) ievērojami paātrināsies audu dzīšana un atjaunošanās.

  • Veicot I-PRF injekcijas rētu vietās pēc operācijām, traumām vai apdegumiem, tiek praktiski panākta to izlīdzināšana, stimulējot fibroblastus, nodrošinot dabiskā elastīna, kolagēna un hialuronskābes sintēzi.

  • Procedūras ietvaros āda kļūst mitrāka, elastīgāka, uzlabojas ādas krāsa un stāvoklis, samazinās un izlīdzinās grumbiņas.

  • Metodi izmanto celulīta ārstēšanā un striju mazināšanā.

  • Triholoģijā, veicot I-PRF injekcijas galvas matainajā daļā, tiek pastiprināta sīpoliņa apasiņošana, kas, savukārt, nodrošina pastiprinātu keratinocītu sintēzi, kā rezultātā tiek stimulēta jaunu matu augšana un esošais mats kļūst spīdīgāks un elastīgāks.

Jebkurā no iepriekš minētajām jomām, I-PRF injekcijas ir jāveic kursa veidā – 3 līdz 4 reizes ar mēneša intervālu, tad 1 atkārtota procedūra pēc 3 mēnešiem.

Neskatoties uz to, ka I-PRF procedūra neaizņem daudz laika, kā arī ir vienkārša un ērta gan ārstam, gan pacientam, lai sasniegtu gaidāmo efektu un saglabātu ilgstošu rezultātu, pirms kursa uzsākšanas jāizvērtē asins aina, īpašu uzmanību pievēršot D vitamīna līmenim un zema blīvuma holesterīnam.

Ieteikumi pēc procedūras:

  • neiet pirtī un nekarsēties 2 nedēļas;

  • nelietot pretsāpju zāles;

  • lietot D vitamīnu katru dienu! 

Pakalpojumu cenas

I-PRF KOSMETOLOĢIJĀ

I-PRF injekcijas sejas, kakla, dekoltē revitalizācijai

230 EUR

I-PRF injekcijas matu augšanas stimulēšanai

160 EUR

Speciālisti, kas sniedz pakalpojumu

Aiva Pakule
Klīnikas galvenā ārste

Agnese Laure
Kosmētiķe