Par 50 0/0 vairāk AUGŠANAS FAKTORU UN CITOKĪNU, izmantojot l-PRF-ar tombocitiem piesātinātu fibrīnu. Tā ir unikāla metode, kurai nav analogu.

Kur var izmantot i-PRF?

Laterālais epikondilits

Tenisista elkonis vai lateralais epikondilīts — tas ir dzīslu, kuras piestiprina apakšdelma plaukstas atliecējmuskuļus pie augšdelma virspaugura elkoņa locītavas, iekaisums.
Arstēšana uzsākama injicējot ar autologiem trombocītiem bagātinātu fibrīnu (i-PRF).
Mediciniskie pētījumi ir parādījuši, ka i-PRF efektīvi samazina sāpes un paātrina, pacientu ar laterālo epikondilītu, atveseļošanās procesu.

Osteoartfits

Tā ir hroniska, degeneratīva loctavu slmiba, kurai raksturīga progresējoša artikulārā skrimšļa destrukcija un jaunu veidojumu osteofītu izveidošanās
2013.-2014.g. veiktie pētījumi atklāja, ka i-PRF un kaulu smadzeņu maisījuma injekcijas locitavā apstādina deģeneratīvos procesus, palīdz reģenerēt skrimsli, tādejādi samazinot sapes un sniedzot pacientiem iespēju atgriezties normalā dzīves ritmā jau pēc 6 mēnešu ārstēšanās kursa.

Tendinopātijas

Achilles Tendon Injuries (Tendinopathy)
Ar šo terminu tiek raksturots iekaisums vai cīpslas plīsums. To izraisa locītavu pārslodze vai atkārtojošas kustības, pēkšņa trauma vai novecošana.
Ārstēšanas process uzsākams ar vietējām i-PRF injekcijām. Pētījumi atklāj, ka i-PRF injekcijas uzlabo klīniskos simptomus, kas iegūti ne mazák kā 2 gadu regulāras ārstēšanas laikā.

BRIDINĀJUMS!
Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regula par medicīnas iekārtām, ar kuru daļēji tiek grozīta Direktīva 2000/83/0, Regula (EK) Nr. 178/2002 un Regula (EK) Nr. 1223/2009, ir aizliegts Izmantot in Vitro laboratorijas pētījumiem paredzētos nesterilus vakutainerus in Vivo ārstēšanā.

Leikocīti izstrādā vielas, kuras piedalās tālākajā šūnu darbibā rētas sadzīšanas procesā. Mēs atklājām jaunu citokīnu, augšanas faktoru, kas izveidojies no leikocīta (LDGF), kurš ir saistaudu mitogēns. Secīgs LDGF peptīda pētījums parādīja, ka LDGF ir primārais no zināmajiem peptīdiem, ieskaitot galveno trombocītu proteīnu (PBP), saistaudus aktivējošo peptīdu III (CTAP-III) un neitrofilu aktivējošo 2 peptīdu (NAP-2). Ne viens no šiem īsākajiem peptīdiem nav aktīvs kā mitogēns, piemērots fibroblastiem. Izkatās, ka LDGF stimulē fibroblasta augšanu stimulējot tirozīna kināzes PDGF receptoru aktivitāti. Viens no saīsinātajiem LDGF, NAP-2 produktiem stipri iedarbojas uz neitrofiliem un savelk tos. Par NAP-2 lielāki peptīdi, tādi ka PBP un CTAP-III nepievelk neitrofilus. Kopā šie atklājumi norāda - lai tiktu saglabāta LDFG peptīda fibroblasta mitogēnā aktivitāte, tam ir jāpaliek veselam. Ja LDFG peptīds ir pārstrādāts puses no karboksila daudzuma nodošanai NAP-2 ražošanai, tiek iegūts peptīds ar pretiekaisuma iedarbību. Šie rezultāti norāda, ka atvasinātajiem peptīdiem, kas iegūti no LDGF-PBP gēna piemīt atškirīga bioloģiskā aktivitāte, kas var ietekmēt atšķirīgas atveseļošanās procesa fāzes

Kas ir Dr. Joseph Choukrouna i-PRF TM ?

Pēdejo gadu laikā ir publicēti daudzi zinātniskie raksti par balto asins ķermenīšu darbību vaskularizācijas laikā un rētu sadzīšanas procesā. Šajos rakstos tiek noradīts, ka trombocītu koncentrācija papildināta ar leikocītiem ir efektivāka audu un kaulu sadzīšanā. Publikācijas par A-PRF (PRF bagātināts ar leikocītiem) un klīniskie rezultāti apstiprina go zinātnisko pozīciju. Bet trombocītu izmantošana „škidrā", nevis biezā konsistencē
saglabājas kā svarīgs indikācijas veids medicīnā un odontoloģijā. Šā iemesla dēļ šajā pētījumā tika ņemta vērā škidrā asiņu koncentrācija, bagātināta ar baltajām asins šūnām un trombocītiem, kas veicina dzīšanu, tajā pat laikā ievērojot cetrifugēšanas un „bez antikoagulantiem" , „bez papildvielām" principus. Pētījumu veica Dr. Joseph Choukroun, PRF tehnikas atklājējs, kopā ar divām laboratorijām — pasaulē zināmo FORM laboratoriju Frankfurtē un Klarionas Pētījumu laboratoriju ASV. I-PRF pētījumi (i-injekcijas) mērķis — iegūt asins koncentrātu ar augstu leikocītu daudzumu, kas sabiezinās
dažu minūšu laikā pēc griešanās apstādināšanas. Šis „super PRF" tiek izgatavots ar jaunām i-PRF 9 mēģenēm, kas piemērotas šim procesam. I-PRF izmantošana sper tikai pirmos soļus, bet jau tagadējie rezultāti mutes kirurģijā un reģenerējošajā medicīnā ir daudzsološi. Injekcija mīkstajos audos palielina vaskularizāciju un visātrāk uzlabo biotipu. Injekcija kaula implanta daļā (biomateriālos) savieno brīvās granulas.

I-PRF matriks TM priekšrocïbas:

1. Drošs — izgatavots no pacienta asinīm.
2. īpaši droša procedūra, nav alerģiska, jo injicē savus asinsķermenīšus trombocītus.
3. Minimāls diskomforts procedūras laikā, jo procedūrai izmantojamas nano adatas, kuras gandrīz nerada sāpes.
4. Optimāla trombocītu atgūšana: 87%±10%
5. Dabiskas izmaiņas — atbrīvojoties trombocītos esošajiem augšanas faktoriem, tiek veicināta kolagēna izstrāde.
6. legūšanā netiek izmantots dzīvnieku izcelsmes fibrīns un ķīmiskie vai termiskie gēla iegūšanas paņēmieni. Nerada blakusparādības.
7. Stimulē sadzīšanas procesu, vaskularizāciju, visu audu reģenerāciju. Tādēļ izmantojams ari locītavu ārstēšanā, ortopēdijā.
8. Mums ir plašs augšanas faktoru spektrs, pateicoties 5 veidu asins šūnu koncentrātam fibrīna matricā, tas nodrošina secīgu iedarbību un
iepriekš zināmu rezultātu.
9. Stimulē sadzīšanas procesu, vaskularizāciju, visu audu reģenerāciju. Tādēļ izmantojam locītavu ārstēšanā, ortopēdijā, mezoterapijas procedūrām matu ataudzēšanai.

Metode:

1. Asins paņemšanas tehnika ir tāda pati kā A-PRF, izmantojot i-PRF 9ml speciāla stikla vakutainerus, kas sterili sagatavoti in vivo procedūrām.
2. Centrifugēt 3 min ar 700 rpm/min.
3. Centrifugēšanas beigās uz virsmas izveidojas oranžs šķidrums.
4. leduriet korķītī ar 21G adatu (zala), kas piestiprināta pie šlirces.
5. Velciet kamēr sarkano asins šūnu daudzums pietuvināsies adatas līmenim.
6. Noņemiet adatu pieturošo uzgali.
7. I-PRF saglabāsies škidrs apmēram 4-10 min., pēc tam sarecēs. Tātad injekcija ir jāveic šajā Iaikā.

Tabulā sniegts sadzīšanas procesā un reģenerācijā svarīgu faktoru salīdzinājums

i-PRF PRP PRGF/AFG
LEIKOCĪTI 14 420 ml 680 ml (1/20 i-PRF) 92 ml (1/40 i-PRF)
MONOCĪTI 121 ml 2 ml (1/60 i-PRF) 1 ml (1/100 i-PRF)
NEITROFILI 4 270 ml 100 ml (1/40 i-PRF) 31 ml (1/140 i-PRF)
LIMFOCĪTI 8 590 ml 540 ml (1/20 i-PRF) 54 ml (1/200 i-PRF)
TROMBOCĪTI 690 000 ml 632 00 ml 605 000 ml